Zavoli

Zavoli

ZAVOLI Srl, італійська компанія, що базується у Чезена, є одним з лідерів у виробництві, проектуванні і маркетингу комплектуючих і систем для переходу до альтернативного газового палива сучасних автомобілів. Заснована в 1993 р., компанія відразу ж стала динамічно розвиватися, ставши через кілька років однією з головних компаній в газовій галузі на міжнародному ринку.

Газобалонне обладнання Zavoli – це, насамперед, дослідження та технології, інновації і відмінну якість - такі основні принципи бізнес-політики концерну. Компанія має близько 80 осіб персоналу, що працюють на виробничій площі в 10 тисяч квадратних метрів. Поточного виробництва ZAVOLI становить близько 200000 одиниць комплектуючих ГБО в рік.

При цьому Zavoli гбо відгуки як вітчизняних, так і зарубіжних споживачів завжди викликає виключно хороші. Італійці – одні з лідерів у світовому виробництві автомобільних газових систем. Тому Zavoli газове обладнання користується великим попитом у багатьох країнах, де цінують відмінна якість і підвищену надійність


Редуктор Zavoli Zeta C до 340 л. с.
1 345.5 грн
Є в наявності
Даний газовий редуктор Zavoli Zeta C до 340 л. с. призначений для автомобілів з двигунами,потуж..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)