Види паливних магістралей ГБО


Види паливних магістралей
Прогрес не стоїть на місці, і на зміну зарекомендували себе газових магістралях приходять нові, інноваційні, з точки зору матеріалів трубопроводи. Все більше і більше СТО вибирають для монтажу газобалонного обладнання передові розробки, збільшують термін експлуатації ГБО.

Розглянемо основні види паливних магістралей, які використовуються для монтажу ГБО:

1. Мідна магістраль
Опис: цільна безшовна мідна трубка. В залежності від виробника може поставлятися як в обплетенні так і без неї.
Застосування: Пропан
Плюси: На сьогоднішній день найбільш поширена в Україні трубка. Має високу ступінь еластичності — легко гнеться при монтажі. До появи алюмінієвої магістралі була еластичною та найдешевшою на ринку
Мінуси: З плином часу піддається корозії. При прокладці магістралі необхідно враховувати нагрівання магістралі від зовнішніх джерел тепла.У разі використання трубки без обплетення, потребує застосування додаткової.

2. Сталева магістраль
Опис: цілісна сталева шовна або безшовна трубка. В залежності від виробника може поставлятися в обплетенні або без неї.
Застосування: Пропан, Метан
Плюси: Паливопровід із сталевої трубки має саму високу міцність, менш схильний до корозії, а так само має меншу вартість у порівнянні мідної магістраллю.
Мінуси: Сталь гнеться гірше інших матеріалів і досить складна в монтажі, для загину трубки потрібні спеціальні пристосування.

3. Алюмінієва магістраль
Опис: цільна алюмінієва трубка. Поставляється в спеціальній пластиковій оболонці і перешкоджає корозії.
Застосування: Пропан
Плюси: На сьогоднішній день є найбільш еластичним металевим трубопроводом— легко гнеться при монтажі. Володіють високою антикорозійною стійкістю. Має саму дешеву вартість серед усіх матеріалів магістралей.
Мінуси: Для монтажу необхідно використовувати тільки оригінальні фітинги та муфти.

4. Термопластиковая магістраль
Опис: пластикова трубка з полімеру з армованої оболонкою
Застосування: Пропан
Плюси: Самий еластичний вид паливної магістралі, дозволяє проводити якісний монтаж паливопроводу, завдяки широкому вибору комплектуючих (фітингів), монтаж може проводитися під будь-якими кутами. Абсолютно не схильний до корозії.
Мінуси: Відносно висока вартість установки
Не дивно, що більшість сервісів вже зараз вибирають алюмінієві і термопластикові магістралі. Зростаюча конкуренція в газомоторной галузі, диктує свої правила. Якщо клієнт хоче «сучасно, надійно і по бюджету», значить він знайде інсталяційний центр, який забезпечить йому це.
Застосування паливних магістралей регулює технічний регламент транспортних засобів митного союзу, який в свою чергу посилається на Правила ЄЕК ООН № 67 , №110
Правила ЄЕК ООН № 67пункт 17.7 Патрубки і гумові рукави газопроводу, і Додаток 8 .
Правила ЄЕК ООН № 110Приложение 4В

Залишились питання?

Якщо у Вас э питання, використовуйте
зворотнiй дзвiнок, i ми вам передзвонимо

Обратный звонок

Он-лайн чат

Також до нас можливо звернутися
через чат на сайтi!

Написати нам