Угода користувача


Угода вступає в силу з моменту вираження Вами згоди з його умовами шляхом реєстрації на сайті mistergaz.in.ua, правовласником якого є компанія MisterGAZ.

Зберігання, використання та обробка компанією MisteGAZ персональних даних користувачів повністю відповідають чинному законодавству України щодо недоторканності особистої інформації.

Персональні дані користувачів, які використовуються виключно для надання послуг і продажу газобалонного устаткування далі гбо, представлених нашому сайті не надаються третім особам. MisterGAZ залишає за собою право використовувати зазначену інформацію у маркетингових цілях. Детальна інформація про умови використання сайту та інші питання викладено у відповідних розділах:

Оплата та доставка
Гарантія і правила повернення товару

Реєструючись на сайті інтернет-магазину гбо mistergaz.in.ua, ви погоджуєтесь з цими умовами.

1. Предмет Угоди

Компанія MisterGAZ пропонує Вам послуги (служби) сайту на умовах, що є предметом цієї Угоди (ПС).
Угоду може бути змінено нами без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди набирає чинності після закінчення 3 (трьох) днів з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.
Чинна редакція ПС завжди знаходиться на сторінці http://mistergaz.in.ua/polzovatelskoe-soglashenie

2. Опис послуг

Сайт mistergaz.in.ua пропонує користувачам доступ до онлайнової служби здійснення покупок. Всі існуючі на даний момент служби, а також будь розвиток їх і/або додавання нових є предметом цього ПС. Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що всі служби надаються «як є» і що компанія MisterGAZ не несе відповідальності за будь-які затримки, збої, видалення або незбереження будь-якої персональної інформації.

Для того щоб скористатися службами сайту mistergaz.in.ua необхідно мати комп'ютер і доступ в Інтернет (WWW). Всі питання набуття прав доступу до Мережі, придбання і налагодження для цього відповідного обладнання і програмних продуктів вирішуються Вами самостійно і не підпадають під дію Угоди.

3. Ваші зобов'язання з реєстрації

Для того щоб скористатися службами Інтернет магазину, Ви погоджуєтеся надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих у Формі Реєстрації, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані

4. Ваша реєстрація, пароль і безпека

По завершенні процесу реєстрації Ви отримаєте логін і пароль для доступу до персоніфікованої частини сайту mistergaz.in.ua. Ви несете відповідальність за безпеку Вашого логіна і пароля, а також за все, що буде зроблено на mistergaz.in.ua під Вашим логіном і паролем. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви зобов'язані негайно повідомити адміністратора mistergaz.in.ua про будь-якому разі несанкціонованого (не дозволеного Вами) доступу з Вашим логіном і паролем і/або про будь-яке порушення безпеки.

5. Доступність ресурсу

Адміністратор сайту mistergaz.in.ua може у будь-який момент закрити будь-яку з своїх служб з технічних причин, з (або без) попереднього повідомлення. Компанія MisterGAZ також не несе ніякої відповідальності за припинення доступу до служб сайту mistergaz.in.ua

6. Права власності mistergaz.in.ua

Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що сайт mistergaz.in.ua містить конфіденційну інформацію, яка захищена законами про інтелектуальну власність, а контент, що надається Вам у процесі використання служб, захищений авторськими правами. Крім випадків, спеціально обумовлених в угоді, Ви погоджуєтеся не змінювати, не продавати, не поширювати цей контент і програми, цілком або по частинах.

Компанія MisterGAZ надає Вам особисте невиняткове і непередаване право використовувати програмне забезпечення сайту mistergaz.in.ua за умови, що ні Ви самі, ні будь-які інші особи за сприяння з Вашої сторони не будуть копіювати або модифікувати програмне забезпечення; створювати програми, похідні від програмного забезпечення; проникати в програмне забезпечення з метою отримання кодів програм; здійснювати продаж, відступлення, здачу в оренду, передачу третім особам у будь-якій іншій формі прав стосовно програмного забезпечення служб, наданих Вам за ПС, а також модифікувати служби, у тому числі з метою отримання несанкціонованого доступу до них

7. Звільнення від гарантії

Компанія MisterGAZ не гарантує, що:
служби сайту mistergaz.in.ua будуть відповідати Вашим вимогам;
служби будуть надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок за технічним або іншим,
не залежних від нас причин;
інформація, розміщена на сайті не містить помилок технічного, стилістичного, або логістичного характеру, а всі представлені зображення носять ознайомчий характер, фінальні варіанти можуть бути змінені. Звертаємо Вашу увагу на те, що дані зображення носять виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою.

Залишились питання?

Якщо у Вас э питання, використовуйте
зворотнiй дзвiнок, i ми вам передзвонимо

Обратный звонок

Он-лайн чат

Також до нас можливо звернутися
через чат на сайтi!

Написати нам