Чому ГБО?


Тенденція з установки газобалонного обладнання (ГБО) в комерційних та приватних автомобілях, з'явилася порівняно недавно у європейських країнах, стала популярною тепер і в нашій країні.

Дійсно, невисока вартість пропану і метану і його високе октанове число приваблює власників автотранспорту, стимулюючи до придбання і встановлення відповідних газових систем.

Існує дві основні причини, які є вирішальними при виборі виду палива на користь газового пального.

Перша з них - експлуатація автомобіля. Тобто, якщо ви плануєте до продажу автомобіля проїхати на ньому 15-20т.км, то в цьому випадку вартість установки ГБО тільки виправдається. все що понад 20 тисяч кілометрів пробігу - установка ГБО буде однозначно вигідною

Друга - використання автомобіля з двигуном, що вимагає використання бензину з високим октановим числом 95 і вище).

Невисока вартість газового палива - лише одна з переваг використання ГБО. Насправді існує ще цілий ряд факторів, що робить використання газобалонного обладнання перспективним порівняно з бензином.

Найважливішим моментом є підвищення терміну служби двигуна, що використовує газ як паливо. Газ, згораючи в поршневої системі, не тягне за собою змивання масла з циліндрів, тоді як при згорянні бензину масло зникає дуже швидко. В результаті спостерігається поступове збільшення тертя при роботі поршня і підвищений знос роботи двигуна в кінцевому підсумку. Крім того, використовуючи пропан, можна збільшити і тривалість терміну служби заміни масла. Також, масло при використанні газобалонного обладнання менше зв'язується з продуктами згоряння і компонентами палива, зберігається значно більше чистій формі і цей фактор безумовно впливає як на ресурс роботи двигуна, так і на його працездатність.

Після установки ГБО, можливість використання бензину аж ніяк не виключається,при бажанні або необхідності перемикання між видами використовуваного пального можна зробити прямо з салону за допомогою спеціального перемикача,якщо не перемикати в цьому випадку блок керування ГБО включає газ або бензин в режимі автомат.Це істотний момент для тих, хто часто змушений їздити на великі відстані без зупинки.

Не варто залишати без уваги і підвищення безпеки всього автомобіля після встановлення газобалонної системи (зокрема, це стосується інжекторних машин). Після установки ГБО, можна практично напевно убезпечити себе від угону. Для цього потрібно просто зняти комутатор після парковки автомобіля. В такому стані можливість руху транспорту буде виключена.

Очевидно, що при правильному виборі виробника ГБО і якісній установці самої системи, газобалонне обладнання має безліч плюсів, які не тільки зменшать витрати на утримання автомобіля, але і здатні убезпечити ваш транспорт.

Залишились питання?

Якщо у Вас э питання, використовуйте
зворотнiй дзвiнок, i ми вам передзвонимо

Обратный звонок

Он-лайн чат

Також до нас можливо звернутися
через чат на сайтi!

Написати нам