LPG-CAR


LPG-CAR® - це соціальний проект, розроблений для автомобілістів, які вибрали пропан-бутан (LPG), як альтернативний вид палива для своїх автомобілів. За допомогою цього сайту Ви будете економити Ваш бюджет. Ви зможете ділитися корисною інформацією і своїми проблемами (писати відгуки і коментарі, відправляти фото і відео).

Місія LPG-CAR® полягає в посиленні впливу і захисту прав споживачів зрідженого газу пропан-бутану (LPG).

LPG-CAR® - це унікальна міжнародна платформа з сучасним web і мобільним рішенням, для тисяч користувачів по всій Україні. Найближчим часом проект буде запущений в Європі і країнах СНД.


Детальніше: https://lpg-car.com

З НАМИ ВИ МОЖЕТЕ

  •     Економити Кошти.Зарегістрірованние користувачі порталу перші отримуватимуть E-mail і SMS-розсилки про планове підвищення або зниження ціни на газ в вашому місті. Дані прогнози генеруємо з 100% точністю на основі аналізу зміни оптових цін на скраплений газ пропан бутан.
  •  
  •     Знайти АГЗС.Ви можете знайти кращі АГЗП, дізнатися актуальну ціну на газ, прокласти маршрут до АГЗС. Вибрати автозаправку по рейтингу і наявності сервісу (кава, туалет, ресторан, СТО, автомийка, безготівковий розрахунок і т.д.).
  •  
  •     Оцінити АГЗС.Ви можете не тільки залишити відгук про роботу газової заправки, а й залишити коментар з фото та відео про роботу АГЗС. На всі ваші відгуки будуть реагувати регіональні Спілки захисту прав споживачів.
  •  
  •     Економити час.Ми будемо повідомляти вам про всіх акціях які проходять на газових заправках, про нові відкритих заправках у вашому місті. Також при побудові маршруту ви можете бачити не тільки відстань, а й середня кількість, і вартість палива.

Залишились питання?

Якщо у Вас э питання, використовуйте
зворотнiй дзвiнок, i ми вам передзвонимо

Обратный звонок

Он-лайн чат

Також до нас можливо звернутися
через чат на сайтi!

Написати нам