Аналізатор Stag AFR |Ціна,відгуки,опис,характеристики

Аналізатор Stag AFR |Ціна,відгуки,опис,характеристики
Наявність: Під заказ
Доставка можлива під замовлення.Передоплата 50 %
Оплата будь-яким зручним способом
Готівковий розрахунок / Переклад на карту Приват Банка / Оплата при отриманні у відділенні Нової пошти / Покупка без ризику
Контакти

0636535478  Пн-Пт с 10-18 Сб,Нд вихідний Інший оператор? Зателефонуйте нам і ми Вам передзвонимо!  Замовити зворотнiй дзвiнок

!!!Увага!!!

Величезне прохання дзвонити тільки в робочий час, який вказано на сайті!

5 436.0 грн

Опис Аналізатор Stag AFR |Ціна,відгуки,опис,характеристики

Контролер широкосмугового лямбда-зонда STAG-AFR – це пристрій, що дозволяє визначити склад паливно-повітряної суміші (AFR), що подається в двигун внутрішнього згорання, шляхом вимірювання вмісту кисню у вихлопних газах. У комплекті з пристроєм використовується широкосмуговий лямбда-зонд, який може застосовуватися в двигунах, що харчуються широким спектром палив, таких як неэтиллированный (бессвинцовый) бензин, дизельне паливо, LPG/CNG, метанол, етанол.
У більшості автомобілів з прямим уприскуванням палива бензиновий контролер при високому навантаженні двигуна не контролює склад суміші, що при поганій регулювання системи живлення (наприклад, у газовій установці) може призвести до зниження потужності двигуна, підвищення згоряння і навіть до його пошкодження.
Контролер широкосмугового лямбда-зонда STAG AFR дозволяє налаштувати двигун або газову установку таким чином, щоб склад паливно-повітряної суміші на оптимальному рівні, забезпечуючи максимальну потужність двигуна і, одночасно, підтримуючи згоряння в нормі. Завдяки високій швидкості вимірювання коефіцієнта лямбда складу суміші можна контролювати не тільки в певних умовах роботи двигуна, але і в перехідних режимах.

Система дозволяє отримувати інформацію про наступні параметри:
•    коефіцієнт AFR,
•    значення лямбда,
•    вміст кисню.

Комплект, що включає STAG AFR, підготовлений з думкою про швидкому монтажі і демонтажі в автомобілі. Живлення від гнізда автомобільної запальнички (12), для повідомлення з ПК потрібен стандартний інтерфейс USB, RS232, або Вluetooth. Для обслуговування пристрою розроблена спеціальна програма, що працює в системі Windows, надзвичайно легка в обслуговуванні, що підвищує експлуатаційні характеристики пристрою.

Широкий спектр застосування
1. регулювання карбюраторних, так і інжекторних паливних систем,

2. калібрування газових установок усіх доступних на ринку поколінь,

3. діагностика паливних систем,

4. діагностика фабрично встановлених лямбда-зонда,

5. контроль складу подається в двигун паливно-повітряної суміші,

6. калібрування систем chip-tuning.

 

5 436.0 грн

Теги: Аналізатор Stag AFR, STAG, Аксесуари ГБО і обладнання для СТО, гбо

Відгуки Аналізатор Stag AFR |Ціна,відгуки,опис,характеристики

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Доставка та оплата

Розрахувати вартість доставки

Оптовий продаж